Einsatzgewichtsatz
Bronze, gemarkt N 1 sowie 839, 7 Einsatzgewichte, Altersspuren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.06.2017 - 16:57
- Vyvolávací cena:
Einsatzgewichtsatz
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.06.2017 - 16:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.06. - 14.06.2017 |