Altschliffbrillantsolitär ca. 6,70 ct
Weißgold 750, 5 g, RW 58, Etui
Shape: Round Brilliant
Color Grade: Q
Clarity Grade: vsi
Experte: Günter Eichberger, Mst.
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
23.11.2017 - 14:00
EUR 30.480,-
- Schätzwert:
EUR 40.000,- bis EUR 60.000,-
Shape: Round Brilliant
Color Grade: Q
Clarity Grade: vsi
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
Auktion: | Juwelen |
Datum: | 23.11.2017 - 14:00 |
Besichtigung: | 11.11. - 23.11.2017 |