Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Gladioly, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1955), lept a suchá jehla s monotypem/papír, 154 x 99 mm
09.11.2017 - 19:00
CZK 120.000,-
- Rufpreis:
CZK 12.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Datum: | 09.11.2017 - 19:00 |
Auktionsort: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Besichtigung: | 19.10. - 09.11.2017 |