Kerstiaen de Keuninck
(Kortrijk 1560–1633 Antwerpen)
Bewaldete Berglandschaft mit einer Schiffswerft,
Öl auf Holz, 27 x 47 cm, gerahmt
Provenienz:
Lasson Gallery, London, 1965;
Auktion, Lempertz, Köln, 16. November 2013, Lot 1219
Privatsammlung, Belgien
Literatur:
H. Devisscher, Bijdrage tot de studie van de zestiendeeeuwse Vlaamse Landschapschilder Kerstiaen de Keuninck, in: Gentse Bijdragen tot de Kunstgeschiedenis, XXVI, 1981–1984, S. 155;
H. Devisscher, Kerstiaen de Keuninck 1560–1633, De Schilderijen met Catalogue Raisonné, Düsseldorf 1987, S. 188/189, Nr. B 43
Experte: Damian Brenninkmeyer
Damian Brenninkmeyer
old.masters@dorotheum.com
17.10.2017 - 18:00
- Schätzwert:
EUR 15.000,- bis EUR 20.000,-
Kerstiaen de Keuninck
Provenienz:
Lasson Gallery, London, 1965;
Privatsammlung, Belgien
Literatur:
Experte: Damian Brenninkmeyer
Damian Brenninkmeyer
old.masters@dorotheum.com
old.masters@dorotheum.at +43 1 515 60 403 |
Auktion: | Alte Meister |
Datum: | 17.10.2017 - 18:00 |
Besichtigung: | 07.10. - 17.10.2017 |