Les champignons
Suzanne Renaud, Les champignons, vydal Jiří Oliva v Chlumci nad Cidlinou v roce 1965, přebásnil Bohuslav Reynek, obsahuje suchou jehlu signovanou Bohuslavem Reynkem, formát suché jehly 116 x 81 mm, formát sešitu 200 x 144 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 20.000,-
- Rufpreis:
CZK 15.000,-
Les champignons
Auktion: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Auktionsort: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Besichtigung: | 03.09. - 22.09.2018 |
- Brillant Damenring mit Kulturperle
- Wandspiegel, 2. Hälfte 19. Jhdt.,
- Jugendstil Täschchen