Brillant Damenring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,45 ct, Diamantrauten, RW 59, 5,1 gøg5
Specialist: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
03.04.2017 - 16:57
EUR 340.-
Brillant Damenring
Specialist: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Mon.-Fri.: 9.00am - 3.00pm
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 03.04.2017 - 16:57 |
Location: | Wien | Favoriten |
Exhibition: | 28.03. - 03.04.2017 |