Altschliffbrillantring, ca. 0,40 ct
Weißgold 750, 1,9 g, RW 64øG2
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
04.01.2017 - 14:20
EUR 320.-
Weißgold 750, 1,9 g, RW 64øG2
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Antiques and art |
Date: | 04.01.2017 - 14:20 |
Location: | Linz |
Exhibition: | 29.12. - 04.01.2017 |