Karneolarmspange um 1920/30
Gold ca. 580, Bärenkopfpunze, beschädigt, 20,6 g
Specialist: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
13.05.2015 - 15:00
EUR 450.-
Karneolarmspange um 1920/30
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Antiques, art and jewellery |
Date: | 13.05.2015 - 15:00 |
Location: | Linz |
Exhibition: | 06.05. - 13.05.2015 |