Altschliffbrillantsolitär 2,05 ct
Gold/Weißgold 750, 13,8 g, RW 54 øG13
Specialist: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.12.2014 - 14:00
EUR 5,500.-
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Antiques, art and jewellery |
Date: | 03.12.2014 - 14:00 |
Location: | Linz |
Exhibition: | 24.11. - 03.12.2014 |