Zoubek Olbram (Prague 1926 - 2017 Prague)
Vltava, signováno na zadní straně O. Zoubek, nedatováno (1983), olověný reliéf se zlacením, průměr 35,5 cm (Šm)
Děkujeme PhDr. Polaně Bregantové za laskavou pomoc při katalogizaci díla
Pravost díla ověřil Nadační fond Kmentová Zoubek
10.03.2018 - 14:00
CZK 75,000.-
- Estimate:
CZK 36,000.-
CZK 24,000.-
Auction: | Fine Art |
Date: | 10.03.2018 - 14:00 |
Location: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Exhibition: | 03.03. - 10.03.2018 |