Merian Kupferstich
"Enß", 17. Jh., ca. 10 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig
Specialist: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
29.10.2014 - 14:00
EUR 90.-
Merian Kupferstich
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery |
Date: | 29.10.2014 - 14:00 |
Location: | Linz |
Exhibition: | 20.10. - 29.10.2014 |