Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Okno do zahrady, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (40. léta 20. století), suchá jehla/papír, 233 x 155 mm
09.11.2017 - 19:00
CZK 115,000.-
CZK 12,000.-
Auction: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Date: | 09.11.2017 - 19:00 |
Location: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Exhibition: | 19.10. - 09.11.2017 |