Altschliffbrillant Solitär ca. 5 ct
Specialist: Günter Eichberger, Mst.
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
22.06.2018 - 15:00
EUR 24,000.-
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
Auction: | Exclusive diamonds and gems |
Date: | 22.06.2018 - 15:00 |
Exhibition: | 07.06. - 21.06.2018 |