Altschliffbrillantring
Weißgold 750, ca. 0,17 ct, RW 56, 4,4 gøG4
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
13.07.2018 - 11:04
EUR 180.-
Altschliffbrillantring
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery |
Date: | 13.07.2018 - 11:04 |
Location: | Linz |
Exhibition: | online |