Altschliffbrillant Kulturperlenring, zus. ca. 0,80 ct
Weißgold 585, RW 61, 6,2 gøG6
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
14.08.2018 - 16:24
EUR 380.-
Weißgold 585, RW 61, 6,2 gøG6
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 14.08.2018 - 16:24 |
Location: | Linz |
Exhibition: | online |