Altschliffbrillant Solitär
Weißgold 585, 0,28 ct, RW 57,5 g, 2,4 gøG2
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
02.10.2018 - 16:00
EUR 180.-
Altschliffbrillant Solitär
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery |
Date: | 02.10.2018 - 16:00 |
Location: | Linz |
Exhibition: | online |