Altschliffbrillantring zus. ca. 0,30 ct
Gold 585 RW 64, 3,4 g øG3
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
06.11.2018 - 15:00
EUR 220.-
Gold 585 RW 64, 3,4 g øG3
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 06.11.2018 - 15:00 |
Location: | Linz |
Exhibition: | online |