Trnka Jiří (Plzeň 1912 - 1969 Praha)
Sen noci svatojánské II, číslováno, signováno a datováno vpravo dole tužkou 2-II Trnka 61, barevná litografie/papír, 44,5 x 30 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 26,000.-
- Estimate:
CZK 25,000.-
CZK 15,000.-
Auction: | Art and Antiques |
Date: | 24.11.2018 - 14:00 |
Location: | Prague |
Exhibition: | 19.11. - 24.11.2018 |