Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien), "Venedig", signiert "Luigi Kasimir", Radierung in Farbe, 45 x 59 cm, verglast, gerahmt
06.05.2019 - 10:48
EUR 360.-
EUR 200.-
Luigi Kasimir *
Mon.-Fri.: 9.00am - 3.00pm
Auction: | Antiques and art |
Date: | 06.05.2019 - 10:48 |
Location: | Wien | Favoriten |
Exhibition: | 26.04. - 06.05.2019 |
More objects by this artist
Starting bid:
EUR 150.- -
Starting bid:
EUR 120.- -
Starting bid:
EUR 120.-