Altschliffbrillantsolitär ca.0,45 ct
Gold/Weißgold 585, RW 57, 3,5 gøG3
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
01.10.2019 - 15:22
EUR 280.-
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Antiques and art |
Date: | 01.10.2019 - 15:22 |
Location: | Linz |
Exhibition: | online |