Brillant Damenring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus ca. 1,90 ct, Saphire, Rubine, Kulturperlen, RW 54, 9,7 gøg9
24.09.2020 - 15:06
EUR 1,600.-
Brillant Damenring
Auction: | Watches and Men's Accessories |
Date: | 24.09.2020 - 15:06 |
Exhibition: | 03.09. - 23.09.2020 |