Brillantring zus. ca. 1,50 ct
Platin 950, RW 56, 38,3 g, Tragespurenøp38
10.12.2020 - 14:03
EUR 2,816.-
EUR 2,200.-
Brillantring zus. ca. 1,50 ct
Auction: | Christmas auction - Silver, glass, porcelain, graphics, militaria, carpets |
Date: | 10.12.2020 - 14:03 |
Exhibition: | 04.12.-10.12.2020 |