Brillantring ca. 0,70 ct
Weißgold 750, RW 54, 18,8 g, Tragespurenøg19
Specialist: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
15.12.2020 - 15:11
EUR 1,500.-
Brillantring ca. 0,70 ct
Specialist: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 15.12.2020 - 15:11 |
Location: | Linz |