Altschliffbrillantring zus. ca. 0,50 ct
Gold Weißgold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 59, 8,1 gøg8
18.02.2021 - 15:03
EUR 550.-
Auction: | Watches and Men's Accessories |
Date: | 18.02.2021 - 15:03 |
Exhibition: | 28.01. - 17.02.2021 |