Brillant Armspange zus. ca. 0,70 ct
Gold/Weißgold 750, Metallfeder, Meistermarke GR, 28,7 gøg23
Specialist: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
12.05.2021 - 10:59
EUR 1,700.-
Specialist: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Mon.-Fri.: 9.00am - 3.00pm
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 12.05.2021 - 10:59 |
Location: | Wien | Favoriten |