Altschliffbrillant Solitär ca. 0,65 ct
Gold/Weißgold 585, RW 63, 8 g Ziergravur abgeriebenøG8
Specialist: Anna Maria Hofmeister
Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14
anna-maria.hofmeister@dorotheum.at
27.05.2021 - 10:18
EUR 850.-
Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14
Mon.-Fri.: 9.00am - 6.30pm, Sat.: 9.00am - 6.00pm
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 27.05.2021 - 10:18 |
Location: | Innsbruck |
Exhibition: | 20.05. - 27.05.2021 |