Altschliffbrillantring
Gold/Weißgold 585, zus. ca. 0,35 ct, RW 52,5, 7,6 gøG7
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
02.11.2021 - 15:07
EUR 450.-
Altschliffbrillantring
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 02.11.2021 - 15:07 |
Location: | Linz |