Altschliffbrillantsolitärring
Gold 580, Brillant ca. 0,15 ct, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, RW 64, 4 g øG4
Specialist: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
26.09.2022 - 15:07
EUR 260.-
Altschliffbrillantsolitärring
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Mon.-Fri.: 9.00am - 4.00pm
Auction: | Jewellery, Works of Art and art |
Date: | 26.09.2022 - 15:07 |
Location: | Graz |