Loser Altschliffbrillant 0,86 ct
F/si2, in Plastikbox
05.10.2022 - 14:44
EUR 950.-
F/si2, in Plastikbox
Auction: | Diamonds Only |
Date: | 05.10.2022 - 14:44 |