Altschliffbrillantring
Gold/Weißgold 585, zus. ca. 0,45 ct, RW 64,5, 2,4 gøG2
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
18.07.2023 - 15:12
EUR 280.-
Altschliffbrillantring
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 18.07.2023 - 15:12 |
Location: | Linz |