Brillant-Solitär ca. 0,25 ct
Gold 580, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, RW 60, 6,8 g øG7
Specialist: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
04.12.2023 - 15:05
EUR 500.-
Brillant-Solitär ca. 0,25 ct
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Mon.-Fri.: 9.00am - 4.00pm
Auction: | Jewellery, Works of Art and art |
Date: | 04.12.2023 - 15:05 |
Location: | Graz |