Altschliffbrillant-Damenring
Gold 585, ca. 0,45 ct, RW 57, 4,1 g øG4
Specialist: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
barbara.schaumberger@dorotheum.at
15.04.2024 - 15:03
EUR 450.-
Altschliffbrillant-Damenring
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
Mon.-Fri.: 9.00am - 4.00pm
Auction: | Jewelry, Art & Antiques |
Date: | 15.04.2024 - 15:03 |
Location: | Graz |