Ada Gstell-Lücking "Schlossberg Graz"
39 x 27, Aquarell, gerahmt
21.05.2024 - 13:09
EUR 300.-
39 x 27, Aquarell, gerahmt
Mon.-Fri.: 9.00am - 4.00pm
Auction: | Charity Rotary Art Auction 2024 "For education near and far" |
Date: | 21.05.2024 - 13:09 |
Location: | Graz |