Altschliffbrillant Ring
Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,50 ct, RW 53, 11,8 g øg12
Specialist: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
25.07.2024 - 10:22
EUR 750.-
Altschliffbrillant Ring
Specialist: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Mon.-Fri.: 9.00am - 6.30pm, Sat.: 9.00am - 6.00pm
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 25.07.2024 - 10:22 |
Location: | Innsbruck |
Exhibition: | 18.07. - 25.07.2024 |