Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Salzburg im Winter", Öl auf Platte, 80 x 100 cm, gerahmt
Specialist: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.09.2024 - 10:52
EUR 800.-
Kurt Schmidt
Specialist: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Art Antiques and Jewelry |
Date: | 25.09.2024 - 10:52 |
Location: | Klagenfurt |