Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Bažant v krajině, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (40. léta 20. století), suchá jehla/papír, 112 x 81 mm
09.11.2017 - 19:00
CZK 52.000,-
- Prezzo di partenza:
CZK 8.000,-
Asta: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Data: | 09.11.2017 - 19:00 |
Luogo dell'asta: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Esposizione: | 19.10. - 09.11.2017 |
Lotti da altre aste
- "Mozart - Denkmal" Wiener Porzellan Marke Augarten
- 25 Jahre tschechische Realschule in Göding 1894-1919
- Friedrich Heinzl