Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Krajina s bodláky (Zasněžené pole II), signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (40. léta 20. století), suchá jehla/papír, 135 x 86 mm
09.11.2017 - 19:00
CZK 52.000,-
- Prezzo di partenza:
CZK 8.000,-
Asta: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Data: | 09.11.2017 - 19:00 |
Luogo dell'asta: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Esposizione: | 19.10. - 09.11.2017 |
Lotti da altre aste
- Salon Sitzgruppe im Biedermeierstil, Mitte 19. Jahrhundert
- Diamant Verdelith Ring
- Brillant Solitär 0,72 ct (grav.)
- **/*/gestempelt - BRD - Sammlung 1949/1989 sowohl postfr./ungebr. als auch gestempelt,