Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Veronika s pavučinou, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1966), suchá jehla s monotypem/papír, 252 x 159 mm, podlepené okraje a skvrny na okrajích listů (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 230.000,-
- Prezzo di partenza:
CZK 26.000,-
Asta: | Bohuslav Reynek |
Data: | 22.09.2018 - 20:00 |
Luogo dell'asta: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Esposizione: | 03.09. - 22.09.2018 |