Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Pieta s potkany, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1966), suchá jehla s monotypem/papír částečně fixovaný na podkladový papír, 248 x 161 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 135.000,-
- Prezzo di partenza:
CZK 50.000,-
Asta: | Bohuslav Reynek |
Data: | 22.09.2018 - 20:00 |
Luogo dell'asta: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Esposizione: | 03.09. - 22.09.2018 |
Lotti da altre aste
- Carl Auböck, Briefbeschwerer aus Schafhorn, Modellnummer: 5231, Wien, um 1955
- Rudolf Wacker
- Brillant Perlenkürzer zus. ca. 1,10 ct