ACTA
comitiorum regni Hungariae a serenissimo imperatore Hungariae, et Bohemiae rege Francisco primo in liberam regiam civitatem Posoniensem in diem 25-tam augusti anno 1811 indictorum. Preßburg, G. A. Belnay 1811. Fol. 2 Bll., XVI, 582 S. und 25 (zwischengebundene) Bll. HLdr. d. Zt. mit RSch. und RVerg. (etwas beschabt und bestoßen).
- Text in lateinischer und ungarischer Sprache. - Tlw. etwas stockfleckig und gebräunt.
Esperto: Kurt Szendi
Kurt Szendi
+43-1-515 60-201
books@dorotheum.at
28.06.2017 - 15:00
EUR 130,-
- Prezzo di partenza:
ACTA
Esperto: Kurt Szendi
Kurt Szendi
+43-1-515 60-201
books@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Asta: | Libri e grafica decorativa |
Data: | 28.06.2017 - 15:00 |
Esposizione: | 22.06. - 28.06.2017 |