DE LUCA, G. B.
Theatrum veritatis, et iustitiae sive decisivi discursus. 16 in 19 Bänden und 2 Bde. "Index generalis" (von N. Falconio). Rom, Corbelletti Erben (Bde. 16.1. und 16.3: Stamperia Camerale) 1669-1681. Gr.- 4to. Mit 21 wdh., gestoch. Titelvignetten. - (Dazu:)DE LUCA, G. B. Sacrae rotae romanae decisiones et summorum pontificum constitutiones recentissimae, theatrum veritatis & justitiae. 4 Bde. Venedig, P. Baglioni 1707-1708. Gr.- 4to. Mit 4 whd. Holzschnitt-Titelvignetten. - (Dazu:)DE LUCA, G. B. Commentaria ad constitutionem Innocentii XI. de statutariis successionibus. Rom, G. B. Bussotti 1684. Gr.- 4to. Mit Holzschn.- Titelvign. - (Dazu:)DE LUCA, G. B. Tractatus de officiis venalibus vacabilibus Romanae Curiae. Rom. Stamperia Camerale für N. A. Tinassi 1682. Gr.- 4to. Zus. 27 uniform gebundene HPgmt. Bde. d. Zt. mit Rsch.
- Vgl. Graesse 4,270. - Band 6 ohne das Vortitelblatt. - Titeleien tlw. lädiert. - Tlw. fleckig und gebräunt. - Nicht eingehend kollationiert. (27)
Esperto: Kurt Szendi
Kurt Szendi
+43-1-515 60-201
books@dorotheum.at
14.12.2020 - 17:21
EUR 1.300,-
- Prezzo di partenza:
EUR 1.000,-
DE LUCA, G. B.
Esperto: Kurt Szendi
Kurt Szendi
+43-1-515 60-201
books@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Asta: | Libri e grafica decorativa |
Data: | 14.12.2020 - 17:21 |