Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978) Tiroler Landhäuser, handsigniert Hans Figura, Radierung in Farbe, Stockgröße 34,5 x 42,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Papierfraß, stockfleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.09.2019 - 15:51
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.09.2019 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: