Bolzer, Alexandra Bird Queen Nr 3
Mixed Media on Paper, signiert und datiert 2017, 43 x 65 cm, schwarz gerahmt 50 x 70 cm
27.10.2022 - 17:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce umění na podporu organizace Asyl in Not |
Datum: | 27.10.2022 - 17:05 |
Prohlídka: | 21.10. - 22.10.2022 |