Ada Gstell-Lücking "Schlossberg Graz"
39 x 27, Aquarell, gerahmt
21.05.2024 - 13:09
- Vyvolávací cena:
39 x 27, Aquarell, gerahmt
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Charitativní Rotary Art Auction 2024 "Pro vzdělání blízké i vzdálené" |
Datum: | 21.05.2024 - 13:09 |
Místo konání aukce: | Graz |