Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) "Penthilesia tötet sich" Radierung 1969, handsigniert O Kokoschka, Nr. XXX von XXXV Plattengröße 19,8 x 29,2 cm Wrksverz. Wingler/Welz 463 Editionsstempel de Beauclair Frankfurt am Main, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.08.2016 - 17:42
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.08.2016 - 17:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.07. - 10.08.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 9.000,- do EUR 15.000,- -
Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 10.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.000,-