Cignani Carlo - okruh (1628 - 1719)
Bacchanálie, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 67 x 46,5 cm, restaurováno, poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |