Marc Chagall *
(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) "Liebespaar", in der Platte signiert, Lithographie in Farbe nach Chagall, Nr. 862 von 500 nummerierten Exemplaren, Steingröße 44 x 38 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.12. - 22.12.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: