Kocmanová Miroslava (Šumperk 1932 - 1990 Praha)
Podzimní den, signováno a datováno vpravo dole Kocmanová 65, olej/plátno, 81 x 100 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |