Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Vision de Paris (Vision von Paris), um 1960, Lithographie in Farbe, ca. 32 x 24,5 cm, gerahmt, Mourlot 287, obere linke Ecke mit Papier-Fehlstelle
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:41
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: