Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) "Le bal masque", monogrammiert OK, Farblithografie, Doppelbogen mit Text, Bogenmaße je 52,5 x 75 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:34
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:34 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-